Klacht: chag en hulsen

mario van ginneke op 21 maart 2016 over Tobacco Manufacturing Ootmarsum in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 21 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

de shag zitten de laatste tijd veel kruim en lange stronken in en de hulsen passen niet goed meer op het apparaat heb 3 tot 4 hulsen nodig om een sigarret te kunnen maken en ookde shag is vaak uitgedroogd

Gewenste Oplossing:

als al deze problemen opgelost zijn want nu kost het me meer geld om te kunnen ropken en ik rook al jaren ruba maar nu wordt het te gek/anders zullen we over moetenstappen naar een ander merk wat ik niet graag doe want ik rook altijd ruba of stuur maar eens een goede buil shag en hulsen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM