Klacht: Opgelicht en ticket swap helpt maar niet

yauri. op 10 augustus 2022 over Ticketswap in de categorie Ticketbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ticketswap
Categorie Ticketbedrijven
Status Open
Datum 10 augustus 2022

Een consument heeft een ticket voor het Dour-festival gekocht via Ticketswap, maar ontdekte dat het ticket vervalst was. Ondanks dat Ticketswap de consument in contact heeft gebracht met de verkoper, heeft deze niet verder gecommuniceerd. Drie weken later is er nog steeds geen oplossing en de consument verlangt naar een terugbetaling, aangezien het om een aanzienlijk bedrag gaat en er een nieuw ticket aangeschaft moest worden.

Mijn Klacht:

Ticket van Dour gekocht via ticket swap. Ticket bleek fake te zijn, dus ticket swap brengt me in contact met de verkoper. Deze persoon antwoord 1 bericht, maar verder niets. Zijn ondertussen 3 weken verder zonder dat er schot in de zaak komt. Zou graag mijn geld terug zien aangezien het over een groot bedrag gaat. En in ter plekke nieuwe ticket heb moeten kopen.

Gewenste Oplossing:

Met mijn geld terug te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketswap

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketswap nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door yauri.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM