Mijn Klacht:
Een aantal weken terug heb ik onderstaand bericht gestuurd naar de klantenservice van Basicfit….. Hier kreeg ik GEEN reactie op, vandaar dat ik zelf live ben gaan chatten (want telefonisch contact bestaat niet????). Medewerker Deena gaf dat het bedrag dat ik teveel betaal kwam doordat ik sportdrank had aangevinkt en live lessen (?!). Ten eerste ben ik nooit bij een kiosk geweest, heb ik nooit een gesprek gehad met een medewerker daar en heb ik pas anderhalve week een mijnbasicfit account (en dat om mn abbonement op te zeggen). Deena geeft aan dat dit nooit zonder mijn toestemming aangezet kan worden. Toch hebben ze geen bewijs van toestemming, omdat ik dit ABSOLUUT niet heb verleend. Dit is echt absurd, ik vind dit echt diefstal. En ik voel me niet serieus genomen.
Best heermevrouw,
Door automatisme heb ik de afgelopen maanden niet gekeken naar wat er is afgeschreven van mijn rekening. Heel slecht van mij. Maar ik maakte zojuist een account aan waardoor ik zag wat er de afgelopen tijd is afgeschreven, namelijk 26,40 euro. Ik was in de veronderstelling dat mijn abonnement 19,99 per maand kostte. Sterker nog, in het begin van is er zelfs 27,98 afgeschreven. Als ik bij mijn gegevens kijk in het account, zie ik ook daadwerkelijk staan dat dit is wat mijn abonnement kost. Doordat ik het abonnement heb afgesloten in de sportschool, is het allemaal wat haastig gegaan. HEEL vervelend dat ik er achteraf achter mag komen dat er op deze sluwe manier geld is afgeschreven. Het zal best in lettertjes staan, MAAR als uw collega mij vluchtig vertelt wat er in staat, ga ik uit volle vertrouwen ervan uit dat dit gewoon goed zit. U kunt klanten niet met een bedrag van 19,99 foutief informeren en vervolgens elke maand iets anders afschrijven. Ik heb hier géén berichtgeving over ontvangen. Om maar even na te gaan dat afgelopen nieuwjaar dat bedrag is veranderd zonder enige berichtgeving. Erg vreemd!!!
Dat betekent het volgende: ik eis bij deze met terugwerkende kracht het teveel afgeschreven bedrag terug op mijn rekening. Ik heb het even voor jullie berekend: dat is 102,47 euro wat er TOT NU TOE is afgeschreven.
Daarnaast nog iets… Ik heb zojuist mijn abonnement opgezegd, dat betekent dat ik nog tot ongeveer eind december kan sporten. Ik neem aan dat het factuur voor de maand januari niet meer zal worden verstuurd (ik zag ‘m namelijk al klaarstaan in mijn account).
Met vriendelijke groeten
Gewenste Oplossing:
Als ik 102,47 terug krijg.

