Mijn Klacht:
Ik heb netjes op 31 oktober mijn Telfort abonnement tijdig opgezegd per 1 december, met de maand opzegtermijn in acht nemend. Echter is door een fout van de medewerker mijn abonnement per direct (31 oktober) opgezegd. Hierdoor is vanuit Telfort een noodpakket gestuurd. Echter is dit noodpakket van 50 GB te weinig voor mij om de maand door te komen omdat ik vanwege (thuis)werken veel internet gebruik nodig heb.
Nu wordt een nieuw noodpakket geweigerd. Dit is onacceptabel. Ik word hier afgestraft wegens een fout van Telfort. Tevens loop ik inkomsten mis doordat ik mijn werk nu niet goed kan uitvoeren.
Ik kan met mijn volle verstand er niet bij waarom ik nu de dupe ben van een fout van Telfort en dat er niet meegedacht kan worden naar een oplossing.
Gewenste Oplossing:
Of een nieuw noodpakket (welke overigens zoals in de omschrijving een tijdelijke oplossing is) of dat er tijdelijk mn oude abonnement weer aan wordt gezet. In ieder geval alles behalve dit: een klant waar in feite gewoon keihard tegen gezegd wordt van 'zoek het maar uit' na jaren van netjes op tijd betalen.

