Klacht: GEEN DOWNLOAD EN OF UPLOAD MOGELIJK?!

Marcillaud op 01 oktober 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 1 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb (na aanraden van een Telfort medewerker) het 50MB pakket genomen en 2 digitale tv ontvangers. In eerste instantie lekker goedkoop… maar zoals zo vaak… duurkoop achteraf!

De internet verbinding komt download niet hoger dan 3-11MB (upload 0,5MB) en de TV’s moet je niet tegelijkertijd aanzetten anders valt alles uit! Of de modem gaat spontaan zichzelf resetten.

Na uren aan de lijn te hebben gezeten met Telfort, hun conclusie; mijn lijn is goed, de modem haalt de snelheid en dat er slechts maar 1 tv zou doen kan liggen aan de tv?!

Gewenste Oplossing:

restitutie en een oplossing zijn zeer welkom. Anders een directe ontbinding van het contract zodat een andere leverancier zich WEL aan de beloftes kan houden!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie