Mijn Klacht:
mevrouw u bent uitgekozen om gratis glasvezel aan te laten sluiten, wat fijn maar kunt u mij vertellen waarom ? hierop kreeg ik geen antwoord, een dag later wordt ik weer gebeld met de zelfde mededeling. hierop heb ik gezegd ik hoef geen glasvezel. een week later heb ik een mail met een afspraak voor de glasvezel monteur. ik heb dit gelaten en dacht prima, de monteur is hier en verteld me ik ga een kabel van de ene kant van je huis naar de andere kant leggen. hierop is mijn antwoord dat hoef ik niet dus dan geen glasvezel voor mij. sinds dien 28 november 2019 heb ik geen internet en tv. sinds dien heb ik dagelijks gebeld met de service desk en krijg ik alleen maar te horen we maken een ticket voor u aan meer kunnen we niet doen. vandaag 16-12 zou er dan eindelijk een monteur komen voor draadloos netwerk helaas is deze zonder rede geannuleerd, zonder dit te melden aan mij. nu heb ik nog steeds nog geen contact gehad met een leiding gevende van telfort.
ik wil mijn contract stop zetten alleen als ik dit doe dan ben ik al mijn gemaakte kosten kwijt. telfort zegt we lossen eerst het probleem op en dan gaan we pas communiceren. wat moet ik doen
iemand tips voor mij ?????????
Gewenste Oplossing:
als er contact met mij is opgenomen door een leidinggevende van telfort en er een passende oplossingcompersatie is gevonden voor deze ellende.

