Klacht: you can check out every time you want but you can never leave

hotelcalifornia op 30 augustus 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 augustus 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een half jaar terug heb ik expliciet bij Tele2 aangegeven dat ik wil opzeggen omdat ik ga verhuizen. Toch blijft Tele2 iedere maand mijn abonnement factureren. Ook heeft Tele2 hun incassobureau op mijn dak gestuurd. Het incassobureau heb ik meermaals de bewijsstukken van mijn opzegging gestuurd, maar zij zeggen dat hun opdrachtgever hier geen genoegen mee neemt. Intussen blijft Tele2 maar incasso’s doen, die ik uiteraard laat terugstorten door de bank.

Gewenste Oplossing:

de incasso's stoppen, Tele2 geeft aan dat ik tijdig heb opgezegd en dat ik hen niets meer schuldig ben. + excuses

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie