Mijn Klacht:
Ik ben al langer dan dit jaar klant bij Tele2 maar mijn nieuwe mobiele contract is 13-01 dit jaar ingegaan. Het aanbod en de service van de dienst zelf is prima, maar toch zou ik graag mijn klacht via deze weg willen kanaliseren, hopelijk om Tele2 ertoe te bewegen eens wat terug te doen voor een vaste klant. Mijn onvrede komt voornamelijk voort uit de snelheid waarmee Tele2 mij beboet voor het te laat betalen, zonder mij daar vooraf consistent en via minimaal 2 communicatie kanalen van op de hoogte te stellen.
Uiteraard dien ik op tijd te betalen voor diensten die ik afneem en neem ik deze diensten ook niet voor niets af. Vanwege uiteenlopende redenen is dit niet altijd gelukt maar nooit uit onwil. Als vaste klant vindt ik het daarom niet erg klantvriendelijk dat facturen eerst middels boetes worden verhoogd en dat dit wel consistent snel wordt gedaan (zogenaamd om een klant ertoe te bewegen tot betaling over te gaan), alvorens af te sluiten. Een hoger bedrag is tenslotte makkelijker om te betalen nietwaar..
Gewenste Oplossing:
Ik begrijp dat de facturatie in grote mate geautomatiseerd gaat en er in dat proces bepaalde keuzes worden gemaakt, maar ik zou graag zien dat Tele2 wel om vaste klanten geeft en me nu eens een coulance credit o.i.d. geeft zodat ik ze kan belonen met een beter cijfer. Niet omdat het moet, maar omdat het kan.

