Klacht: sms bundel

nabilak13 op 06 oktober 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 oktober 2015

Een klant van Tele2 heeft een probleem met onverwacht hoge facturen, die boven de 100 euro uitkomen, terwijl hij een abonnement van 37 euro per maand heeft. Na contact met de klantenservice bleek er een sms-bundel actief te zijn, waarvan de klant niet op de hoogte was. Ondanks eerdere toezeggingen over vergoeding van de kosten, kreeg de klant te horen dat hij zelf voor de sms-bundel had gekozen, wat hij ontkent.

Mijn Klacht:

ik heb een mobiele abonnement bij tele2 betaal 37 euro per maand voor mijn toestel en 500 mb en 150 belminuten/sms. sinds ik terug ben van vakantie krijg ik steeds een factuur met boven de 100 euro ik had contact opgenomen met tele2 en die zouden een onderzoek inschakelen en kijken waar dat vandaan kwam er is dus een sms bundel die me steeds sms’jes stuurt en daardoor zoveel kosten per maand moet betalen. toen ik de 2e keer contact had opgenomen met tele2 zeiden ze dat ik de kosten vergoed zou krijgen omdat je daar niet om gevraagd hebt en na 5 weken had ik nog niks van tele2 gehoord en heb ik opnieuw contact met hun opgenomen toen zeiden ze je krijgt de kosten niet vergoed omdat je jezelf hebt opgegeven voor de sms bundel maar ik heb nog nooit gehoord van die sms bundel gehoord. en dit kan zo niet langer elke maand word er geld van me rekening gehaald meer dan is afgesproken en dit is niet de bedoeling.

Gewenste Oplossing:

ik ben pas tevreden wanneer ik het geld terug krijg die ik meer heb moeten betalen elke maand. Hier moet een oplossing voor komen want dit gaat niet om een paar euro's dit gaat om tientallen euro's

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie