Klacht: Slechte service en blijf maar rekeningen krijgen terwijl ik simkaart niet gebruik

Ratna_jagesser op 11 mei 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 26 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Wanneer je vragen of problemen hebt met onze diensten kun je terecht op het Tele2 forum: https://forum.tele2.nl/ Op het forum zijn gebruikers en Tele2 medewerkers online aanwezig om elkaar te helpen.

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 11 mei 2012

Een klant van Tele2 ervaart problemen met de service na het verzoek om zijn rekening af te sluiten. Ondanks meerdere telefoontjes en een klachtenbrief heeft hij geen oplossing ontvangen en blijft hij rekeningen ontvangen voor een simkaart die hij niet gebruikt. De klant is ontevreden over de communicatie en heeft aangegeven nooit meer gebruik te willen maken van Tele2.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar gebeld om mijn rekening af te sluiten en er werd mij gezegd dat er een aantekening gemaakt zou worden en dat het na paar maanden afgesloten zou worden.

Blijkbaar is dat niet gebeurd en krijg ik steeds problemen, na een aantal keren gebeld te hebben is het nog steeds niet opgelost. Elke keer als ik bel wordt er wat anders gezegd door de medewerkers. Onderling wordt er blijkbaar ook niet goed gecommuniceerd.

Ik heb uiteindelijk een klachtenbrief geschreven waar ik nooit een reactie op heb gehad.
Nu zijn ze naar de incasso bureau gestapt.

Is dit goede service?

NOOIT MEER TELE2! Dat weet ik wel zeker.

Gewenste Oplossing:

Aangezien ik hier al een jaar mee bezig ben en het de fout is van de medewerkers die mij andere dingen zeggen vind ik dat ik niet hoef te betalen of maar een klein deel ervan. Belachelijk hoe je hier als klant behandeld wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tele2 beoordeeld.

Tele2

Heeft op 26 juni 2012 om 21:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wanneer je vragen of problemen hebt met onze diensten kun je terecht op het Tele2 forum: https://forum.tele2.nl/ Op het forum zijn gebruikers en Tele2 medewerkers online aanwezig om elkaar te helpen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie