Klacht: Opzegging niet geaccepteerd

evensis op 22 augustus 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Tele2 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 augustus 2017

Na jarenlang klant te zijn geweest bij Tele2 heeft de klant op 26 april 2017 telefonisch het contract opgezegd per 30 juni 2017 vanwege een verhuizing. Ondanks de bevestiging van een medewerker van de klantenservice dat de opzegging goed was doorgevoerd, ontving de klant toch facturen na de opzegdatum. Een andere medewerker gaf aan dat er op de laatste dag nog contact opgenomen had moeten worden, wat niet is gebeurd, waardoor de klant zich aan de eerdere afspraak heeft gehouden.

Mijn Klacht:

Na jaren klant te zijn geweest bij Tele2 hebben wij op 26-4-2017 per telefoon ons contract opgezegd per 30-06-2017 vanwege verhuizing naar een nieuw kantoorpand en overgang naar voip bij een andere provider.
Nu krijg ik toch nog maanden een factuur van Tele2 met als reden dat er niet officieel is opgezegd. Dit terwijl de medewerker klantenservice van Tele2 mij heeft gegarandeerd dat de opzegging goed was doorgevoerd.
Nu geeft een andere medewerker aan dat inderdaad geen activiteit meer te zien is per 26-6, maar op de laatste dag zelf ook nog gebeld had moeten worden met Tele2 en dat dit ook gezegd zou zijn. Dit is echter niet gebeurd, dus heb ik me gehouden aan de afspraak op 26-4. En nu willen ze wel per vandaag mijn contract opzeggen
Wat een schande dat ze zo met je omgaan na jarenlang klant te zijn geweest.
Pas dus op voor Tele2!! klantvriendelijkheid is ver te zoeken.

Gewenste Oplossing:

Indien Tele2 de opname van het gesprek naluistert en zich netjes aan de gemaakte telefonische afspraken houdt. Het contract dient dus per 1-7 te worden beeindigd en niet per vandaag (22-8).

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie