Klacht: Onterechte extra kosten

vdenharing op 06 mei 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 mei 2013

Een klant van Tele2 heeft onterecht extra kosten van 31 euro ontvangen na het overschrijden van zijn belminuten. Hij was niet op de hoogte van de regeling dat beltegoed op de 16e van de maand vernieuwd wordt en vond deze informatie niet terug in zijn contract of communicatie van het bedrijf. De klant is van mening dat de informatievoorziening onvoldoende was en dat hij niet verantwoordelijk zou moeten zijn voor de extra kosten.

Mijn Klacht:

Op 5 maart 2013 is mijn nieuwe abonnement ingegaan van 450 belminuten per maand. Tot mijn grote schrik zag ik ineens dat er 31 euro extra kosten in rekening waren gebracht. Navraag bij de klantenservice leverde op dat -blijkbaar- op elke 16e van de maand nieuw beltegoed in gaat, en dat ik tussen 5 en 16 maart 180 belminuten had gekregen. Ik was over die 180 heengegaan en vandaar de 31 euro extra. Ik ben alle informatie die ik heb gekregen (contracten, brieven, website etc) nagegaan om te controleren of ik dit had kunnen weten, maar kon het nergens vinden. Nu vind ik het erg onterecht dat ik de 31 euro moet betalen, omdat ik in de veronderstelling verkeerde dat ik 450 minuten had. Als ik anders had geweten was ik er ook nooit zo snel overheen gegaan. Ik vind dus dat de informatievoorziening onvolledig is geweest en dat ik als gevolg daarvan schade heb geleden.

Gewenste Oplossing:

Met de restitutie van de gemaakte overige kosten (31 euro).

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie