Klacht: klacht internet

sjors weesp op 23 maart 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 maart 2013

Een klant van Tele2 uit zijn onvrede over de afhandeling van zijn klacht. Na langdurig bellen naar een 0900-nummer ontvangt hij slechts een beperkte vergoeding, terwijl hij ook twee dagen vrij heeft genomen in afwachting van een levering die later blijkt te zijn dan beloofd. De compensatie van één maand gratis en de terugbetaling van telefoonkosten worden als onvoldoende ervaren, gezien de extra kosten en ongemakken die de klant heeft ondervonden.

Mijn Klacht:

20-03-2013

REF: 17646184
Betreft klacht
Geachte lezer,
Ik ben niet eens met de zaken van jullie verwerking .
Na 1,5 uur bellen met mijn mobiele telefoon naar een 0900 nummer krijg ik maar 10 euro vergoed terwijl ik 1,70 bel met mijn provider.
Ook neem ik 2 dagen vrij omdat u collega tegen mij vertelde dat het pakket 19 of 20 maart bij mij bezorgd zou worden.
Ook hoor ik nu dat de internet aansluiting niet 25 maart maar 27 maart nu is.
Nu krijg ik 1 maand gratis en mijn telefoonkosten van 10 euro terug te compensatie.
Terwijl ik zelf nu 2 dagen vrij neem voor niets wat al meer kost als de pakket nou binnen was geweest was er geen probleem geweest maar alles loopt nu niet meer volgens schema bij u niet maar bij mij ook niet.
Ik heb vorige week nog een bericht van jullie ontvangen dat alles volgens plan liep zo te zien is dat nu al niet waar wat is de volgende probleem waar ik tegen aanloop, dat het de 27ste nog niet aangesloten is dat ik weer kan bellen .
U collega heeft net alles in zijn computer opgeslagen met het verhaal wat er allemaal aan de hand is.

Ook word er door de verkoopdienst verteld dat het niet hun probleem is en dat ik dan maar moet overstappen wat koop ik hiermee.

Klantvriendelijkheid staat niet op nummer 1 wel jullie portemonnee

Graag zou ik van u antwoord terug willen hebben .

M.v.g.

Jos van Faassen
0647435706

Gewenste Oplossing:

kom maar met een goede oplossing

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie