Klacht: Geen service paar keer per dag

Rene1111 op 21 oktober 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 21 oktober 2016

Een klant van Tele2 ervaart frequent de melding 'geen service', met meerdere keren per dag. Dit probleem doet zich voor net op het moment dat de klant wilde verlengen. Daarnaast is de klant ontevreden over de bereikbaarheid van de klantenservice en de snelheid van het internet, wat leidt tot overweging om over te stappen naar een andere provider.

Mijn Klacht:

Sinds kort heb ik echt veel te vaak de melding geen service. Meerdere maken per dag.
Precies op het moment dat ik wilde verlengen en Tele 2 heeft echt een heel slecht bereikbare service balie.
Internet is sowieso altijd al aan de slechte en langzame kant en overweeg nu om over te stappen

Gewenste Oplossing:

Een persoonlijk contact met de klant over hoe het probleem op te lossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie