Klacht: Geen aanmaning wel incassokosten

fjvanalphen op 12 oktober 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een maand geleden heb ik de abonnementskosten van mijn mobiele telefoonabonnement gestorneerd omdat ik het niet eens was met de hoogte van het bedrag. Ik heb tele2 hierover een bericht gestuurd en daar nooit antwoord op ontvangen. Na een maand kreeg ik echter een brief van een incassobureau op de mat waarin ik word verzocht het gehele bedrag plus incassokosten van 40 euro te betalen.
Ik heb echter geen betalingsherinnering van tele2 ontvangen (wat normaal wel het geval is bij een mislukte of gestorneerde automatische incasso).
Ik heb contact opgenomen met tele2 en het enige wat ik te horen krijg is dat ik het probleem met het incassobureau op dien te lossen. Ik ben echter van mening dat de fout bij tele2 ligt omdat ze mij ten eerste geen betalingsherinnering hebben gestuurd (wat wettelijk verplicht is, voor er een incassobureau ingeschakeld mag worden) en ten tweede omdat ik nooit een reactie heb ontvangen over het feit dat ik het niet eens ben met de hoogte van de rekening.

Gewenste Oplossing:

Ik ben bereid de kosten van de rekening te betalen, ondanks dat ik het niet eens ben met de hoogte hiervan. Ik ben echter niet bereid daarbovenop ook nog eens incassokosten te betalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie