Klacht: mobile nr afgenomen

snuff op 25 november 2015 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 november 2015

Na 15 à 16 jaar trouwe klant te zijn bij T-Mobile, heeft de klant plotseling zijn mobiele nummer verloren, dat later aan een ander is verstrekt. Dit gebeurde omdat de klant gedurende een half jaar geen uitgaande gesprekken heeft gevoerd, terwijl sms-berichten en inkomende gesprekken geen rol speelden in deze beslissing.

Mijn Klacht:

na 15/16jaar trouwe klant van tmobil word plots mijn gsm nr afgenomen en later aan en ander verstrekt.
Rede is..heb een half jaar niet uitgebeld.
sms of inkomend speeld geen rol.

Gewenste Oplossing:

Ben te vreden als ik mijn eigen mobile nr terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie