Klacht: Al 3 weken geen thuis internet

Remon Ramparichan op 18 februari 2022 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 februari 2022

Een klant van T-Mobile heeft al drie weken geen thuisinternet na een verhuizing die vier weken geleden is doorgegeven in de winkel. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, ervaart de klant telkens dezelfde onjuiste informatie en geen oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

4 weken geleden verhuizing doorgegeven in winkel t-mobile. Zou direct op datum verhuizing geregeld worden. Niet dus. Al 3 weken bezig. 2 weken lang bellen met klantenservice. Elke keer zelfde verhaal en leugens.

Gewenste Oplossing:

Zsm internet thuis

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Remon Ramparichan
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie