Klacht: Niet compleet geleverd en van kastje naar de muur gestuurd

zxczxc op 01 februari 2013 over Swiss Sense in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Swiss Sense has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft op 26 februari 2013 service afhandeling gehad en geeft aan dat klachten naar wens zijn opgelost. Webcare Swiss Sense

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 1 februari 2013

Na een lange wachttijd van 12 weken voor de levering van een bed, ontving de klant verkeerde hoezen en een verkeerde maat topper. Ondanks toezeggingen voor een snelle oplossing, bleef de klant geconfronteerd met vertragingen en verkeerde leveringen, wat leidde tot frustratie over de communicatie en service van het bedrijf. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Wij hebben 12 weken op ons bed gewacht en bij levering blijken er de verkeerde hoezen bij te zitten en een verkeerde maat topper. Wij houden 500 euro in en er wordt een formulier ingevuld. NA 3 dagen worden wij gebeld en gaan ze de juiste hoezen regelen en een goede maat topper opnieuw bestellen. Afspraak dat ze na 2 weken contact met ons opnemen. Dan krijgen wij te horen dat we nog een 4 weken langer moeten wachten op de juiste spullen. NA wat gesteggel kunnen de hoezen eerder geleverd worden maar de topper komt pas over 4 weken. Dan blijkt er weer de verkeerde hoezen geleverd. Wat een bedrijf, slecht geregeld en wordt nog als een hond te woord gestaan ook.

Gewenste Oplossing:

NU met spoed de juiste zaken regelen en een tegemoetkoming van alle ellende

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Swiss Sense over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Swiss Sense in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Swiss Sense een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Swiss Sense

Heeft op 27 februari 2013 om 11:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft op 26 februari 2013 service afhandeling gehad en geeft aan dat klachten naar wens zijn opgelost.

Webcare
Swiss Sense

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM