Klacht: Levertijd probleem opgelost door er een zooitje van te maken

Marcel Lauwers op 22 mei 2012 over Swiss Sense in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Swiss Sense has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Melding is naar volle tevredenheid van cliënt opgelost. Webcare Swiss Sense

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 22 mei 2012

Na het indienen van een klacht over de levertijd van een bed, bood Swiss Sense een alternatieve kleur aan, maar dit leidde tot verwarring met de levering van het hoofdbord. Na een bezoek aan de winkel in Barendrecht werd beloofd dat er binnen drie weken contact zou komen om het probleem op te lossen, terwijl ook de poten van het bed omgeruild moesten worden. Klager ervaart de situatie als onduidelijk en frustrerend.

Mijn Klacht:

Na een klacht ingediend te hebben over de levertijd van ons bed, kwam Swiss Sence met een oplossing om een andere kleur bed te leveren, donker grijs ipv zwart.

WIJ BLIJ KLACHT OPGELOST. NIET DUS!!!!

Naar goed te hebben gekeken, kwamen wij er achter dat de hoofdbord van ons bed zwart is en het bed grijs. Ik ben teruggegaan naar de winkel in Barendrecht en daar kwamen ze met het volgende voorstel; binnen 3 weken zou er iemand contact opnemen en alles zou geregeld worden via de winkel zodat wij niet contact op hoefden te nemen met de klantenservice. OKE WEER MINIMAAL 3 WEKEN WACHTEN…..

Nou waren ook de poten van het bed te hoog en deze mochten worden omgeruild in het Alexandrium. Wij opweg om te ruilen, allemaal prima gegaan. Bij thuiskomst bed uit elkaar gehaald om de nieuwe poten eronder te zetten en wat blijkt; NOG EEN DEEL ZWART, DUS ONS BED BESTAAT UIT 3 KLEUREN!

DUS ABSOLUUT NIET NAAR TEVREDENHEID OPGELOST, HET IS GEWOON EEN BIJ ELKAAR GERAAPT ZOOITJE WAT NOG ERGENS IN EEN MAGAZIJN STOND.

Gewenste Oplossing:

Wij willen een heel nieuw bed z.s.m. en als hier niet aan voldaan kan worden dan ons geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Swiss Sense in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Swiss Sense een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Swiss Sense

Heeft op 01 juni 2012 om 10:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Melding is naar volle tevredenheid van cliënt opgelost.

Webcare Swiss Sense

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM