Klacht: 7 maanden verder, nog niet compleet. Dramatische service

[email protected] op 25 maart 2019 over Swiss Sense in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Swiss Sense is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Bedden
Status In behandeling
Datum 25 maart 2019

Na zeven maanden wachten op de levering van een extra lang bed van Swiss Sense, heeft de klant nog steeds niet de volledige bestelling ontvangen. De communicatie vanuit het bedrijf is als dramatisch ervaren, met meerdere niet nagekomen leveringsbeloven en het ontbreken van proactieve updates. De klant heeft het vertrouwen in de service verloren en twijfelt of de resterende onderdelen, zoals de topper, ooit correct geleverd zullen worden.

Mijn Klacht:

Vanwege mijn lengte hebben we gekozen voor een extra lang bed. Helaas kan Swiss Sense dit niet waarmaken. Minstens zo erg is de dramatische communcatie hier rondom.
We zijn 7 maanden verder na aankoop van het bed. Nog steeds hebben we niet de volledige aankoop binnen.
Eerste levering zou 31-10-2018 week 44 zijn. Week 50, week 52 , week 6, week 8. We zijn inmiddels in week 10 beland en belofte nummer 6 is hoogstwaarschijnlijk in aankomst na deze klacht.
We worden alleen geïnformeerd als wij er naar vragen. Inmiddels zijn we na meerdere niet nagekomen beloftes het vertrouwen compleet kwijt.
Ik ga er inmiddels niet meer vanuit dat de topper nog zal komen. Hoe kun je, na al deze loze beloftes, van een consument verwachten dat áls de topper nog komt, het wel de juiste topper is? Waar in dit geval overigens €1040,-(!) voor betaald is.
Er is gewoonweg geen communcatie vanuit dit bedrijf na aangeven van klachten. Het enige dat er tot nu toe gebeurd is, is een nieuwe leverweek als wij vragen waar onze topper is die vorige week zou komen
Na dus maanden wachten en meerdere mails gestuurd te hebben, besloten om het dan toch maar op deze manier te proberen.

Gewenste Oplossing:

Topper ophalen, geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Swiss Sense over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Swiss Sense in behandeling genomen

Bericht van Swiss Sense

7 jaren geleden - Geachte heer Schippers, Hartelijk dank dat u de moeite heeft genomen om uw klacht te melden op Klacht.nl. Allereerst bied ik u mijn excuses aan voor het leveren van de verkeerde maat topper en de grote vertraging welke is ontstaan in de levering van uw nieuwe topper. Dit is zeker niet wat u van ons mag verwachten. Ik zie dat er inmiddels een afspraak ingepland kan worden voor de omruiling, ik zal er voor zorgen dat de afdeling Expeditie spoedig contact met u opneemt om samen met u een afspraak in te plannen. Voor het ongemak en lange wachten bied ik u een contante compensatie aanbieden ter waarde van €150,- aan. Wanneer u deze wenst te ontvangen, ontvang ik graag uw IBAN gegevens en de tenaamstelling zodat ik dit spoedig in orde kan maken. In afwachting van uw reactie verblijf ik. Met vriendelijke groet, Swiss Sense

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM