Klacht: Studs vallen van de laarsjes af.

YvonneBruinewoud op 18 februari 2013 over Supertrash in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 19 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Er zal een nieuw setje studs worden opgestuurd

Bedrijf Supertrash
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 18 februari 2013

Een klant van Supertrash heeft na twee maanden gebruik van laarsjes geconstateerd dat de studs ervan afvallen. Ondanks het ontvangen van een extra set studs, zijn deze ook al verloren gegaan, waardoor de laarsjes er minder mooi uitzien. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn laarsjes van Supertrash nu ongeveer 2 maanden. En gelukkig zat er een extra setjes met de studs van ST bij.Alleen die zijn er ook al vanaf en ik mis een sterretje het is gewoon erg jammer want nu zijn de hele laarsjes niet meer mooi.

Gewenste Oplossing:

Graag nieuwe Studs van ST en van de sterretjes.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Supertrash in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Supertrash een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Supertrash

Heeft op 19 februari 2013 om 09:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er zal een nieuw setje studs worden opgestuurd

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Supertrash beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM