Klacht: Strikjes van enkellaarsjes stuk

F95 op 27 april 2014 over Supertrash in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Er worden nieuwe strikjes opgestuurd

Bedrijf Supertrash
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 27 april 2014

Een klant heeft twee maanden geleden zwarte regen enkellaarsjes van Supertrash aangeschaft, maar de strikjes zijn na enkele weken losgekomen en uiteindelijk afgevallen. De klant vraagt zich af of het mogelijk is om losse strikjes te kopen, omdat de laarsjes zonder deze niet meer mooi zijn.

Mijn Klacht:

Ik heb twee maanden geleden een paar zwarte regen enkellaarsjes gekocht van supertrash. En een paar weken later begonnen de strikjes al wat los te laten, maar nu zijn ze er beide af gevallen en is er een beschadigd en een kwijt. Is het mogelijk losse strikjes te kopen want ik vind ze zo niet zo mooi meer 🙁

Gewenste Oplossing:

Vervangende strikjes a.u.b.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Supertrash in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Supertrash een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Supertrash

Heeft op 09 mei 2014 om 15:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er worden nieuwe strikjes opgestuurd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM