Klacht: antiblaf-trainingsapparaat 19,97euro

martine noblet op 08 april 2019 over Superduperdeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 8 april 2019

Een klant heeft in maart een antiblaf-trainingsapparaat besteld bij Superduperdeal.nl, maar heeft dit nog steeds niet ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail, heeft de klant geen reactie ontvangen en uit zijn teleurstelling over de situatie, vooral gezien de waarde van het bedrag.

Mijn Klacht:

heb ook van begin Maart dit apparaat besteld en ook nog niks ontvangen ook met mailtjes te sturen en geen antwoord gekregen ben ook wel teleurgesteld zeker omdat het geen geld kost om toch maar eens de mailtjes te beantwoorden en ja het is maar 19,97 euro maar 19,97 is tegenwoordig voor iedereen veel geld denk ik

Gewenste Oplossing:

hopelijk op een snel antwoord en dat de bestelling zo snel mogelijk aankomt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM