Klacht: Oplichting

Daisyboone op 16 juni 2020 over Sugarino in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sugarino
Status Open
Datum 16 juni 2020

Op 21 mei heeft de klant een jacuzzi besteld en betaald bij Sugarino, maar tot op heden, 16 juni, heeft zij het product nog niet ontvangen. Ondanks het versturen van drie e-mails, ontvangt zij geen antwoord van het bedrijf en vraagt zij om haar geld terug. De klant is van mening dat de webwinkel gemeld zou moeten worden.

Mijn Klacht:

Beste, op 21 mei had ik een jacuzzi besteld en betaald. Nu de 16e juni nog steeds niks gekregen, 3 mails gestuurd, word niet beantwoord en je kan het bedrijf enkel per mail bereiken. Heb in de 3e mail gezet dat ik graag mijn geld terug wil. Deze webwinkel zou moeten aangegeven worden. Daisy

Gewenste Oplossing:

Graag mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten