Klacht: Stortingsapparaat bijna wekelijks defect!!

Peternel op 12 oktober 2018 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Via ABN AMRO Webcare hebben wij deze klacht op 29 september in behandeling genomen. Op 1 oktober hebben wij via dit forum laten weten dat de automaat weer naar behoren functioneert. Wij hebben vervolgens geen reactie meer ontvangen. Om die...

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 12 oktober 2018

Een klant van ABN AMRO ervaart regelmatig problemen met het stortingsapparaat, dat bijna wekelijks defect is. Dit leidt tot frustratie, vooral omdat de klant ook parkeerkosten moet maken en het gevoel heeft dat de bank onvoldoende om de situatie geeft. De klant overweegt om over te stappen naar een andere bank.

Mijn Klacht:

Bijna elke week als ik geld wil storten is t apparaat defect,zo gaat t al maanden,moet ook parkeer kaart kopen, en t enigste wat je te horen krijgt sorry mevr.Vind dit heel slecht Vd ABN heb t idee dat jullie er niks om geven dat de klant weer voor niets komt!ga er hard over nadenken om n andere bank te nemen!afd.mevr Nouwens v uden Veldhoven filiaal abn veldhoven.

Gewenste Oplossing:

Niet vaak

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Peternel, Goed dat je meldt dat er met regelmaat problemen zijn met het storten van geld in Veldhoven. Ik kan me voorstellen dat je verschrikkelijk baalt dat je steeds voor niets blijkt te komen. Uiteraard vinden wij het belangrijk dat al onze automaten goed werken. Het lastige is wel dat het technische apparaten zijn waar problemen bij kunnen ontstaan. Dat neemt niet weg dat er bij een technisch probleem snel een oplossing moet komen. Naar aanleiding van je bericht heb ik de beheerders van onze geldautomaten gesproken en gevraagd waarom deze automaat in Veldhoven met regelmaat problemen heeft. Zij hebben uitgelegd dat er hardware problemen zijn en daardoor hebben de beheerders hier de hoogste prioriteit aan gegeven. Op dit moment zijn er ook monteurs bij de automaat aanwezig om de problemen op te lossen. Omdat zij nu nog bezig zijn, kan ik op dit moment nog niet zeggen of de problemen later vandaag verholpen zijn of dat dit toch nog wat langer duurt. Daarom kom ik of een collega begin volgende week bij je terug met een nieuwe update. Met vriendelijke groet, Elvira ABN AMRO Webcare

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Peternel, Ik heb net gesproken met de beheerders van de geldautomaten. De problemen zijn verholpen en de geldautomaat werkt weer. Hopelijk blijft de automaat nu goed functioneren. Ze hebben aangegeven de automaat scherper in de gaten te houden. Nogmaals bedankt voor je melding. Met vriendelijke groet, Janwalter ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 15 oktober 2018 om 12:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Via ABN AMRO Webcare hebben wij deze klacht op 29 september in behandeling genomen. Op 1 oktober hebben wij via dit forum laten weten dat de automaat weer naar behoren functioneert. Wij hebben vervolgens geen reactie meer ontvangen. Om die reden sluiten wij deze klacht en gaan wij ervan uit dat deze naar tevredenheid is opgelost.

Met vriendelijke groet,

ABN AMRO Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM