Klacht: Geen gesealde folders ontvangen

Dhr. Roks op 17 januari 2018 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Roks, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het erg vervelend dat de verspreiding van het Spotta folderpakket te wensen heeft overgelaten. Onze excuses daarvoor. Wij hebben uw melding in behandeling genomen en vertrouwen erop dat u in...

Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 17 januari 2018

Een klant heeft sinds kerst 2017 geen gesealde folders ontvangen en vindt dit teleurstellend, aangezien hij deze altijd doorbladerde. Ondanks meerdere e-mails blijft de levering uit, en de folders werden voor kerst 2017 ook te laat bezorgd voor de wekelijkse aanbiedingen.

Mijn Klacht:

Helaas heb ik al vanaf KERST 2017 geen gesealde folders mogen ontvangen. Dit vind ik jammer want blader ze altijd door.

Jammer is ook dat ik al paar keer een mailtje heb gestuurd en tot nu toe worden ze nog steeds niet geleverd.
Ook voor kerst 2017 werden de folders pas donderdag geleverd in de brievenbus, Dit is ook veel te laat voor de wekelijkse aanbiedingen. Wat is hiervoor jullie oplossing.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als de folders Maandag bij mij in de bus liggen dit is ook gewenst aangezien je dan ook de aanbiedingen rustig kunt bekijken en de tijd heb om naar de desbetreffende winkel te gaan.

Ook zou het fijn zijn dat Spotta de klachten snel en goed afhandelen zodat ik de folders op tijd en binnen krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 19 januari 2018 om 10:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Roks,

Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het erg vervelend dat de verspreiding van het Spotta folderpakket te wensen heeft overgelaten. Onze excuses daarvoor. Wij hebben uw melding in behandeling genomen en vertrouwen erop dat u in de toekomst het folderpakket weer gewoon op zondag, maandag of dinsdag tot 20.00 uur in uw brievenbus ontvangt.

Mocht u in de tussentijd geen aanbieding willen missen, kijk dan op Spotta.nl of download de Spotta app voor uw tablet en/of smartphone. Daar vindt u de laatste folders van alle populaire winkels in Nederland. U zoekt – en vindt – voordeeltjes handig op productnaam of categorie. Zoeken per winkel kan natuurlijk ook, landelijk en bij u in de buurt.

Heeft u nog vragen, opmerkingen of suggesties? Of ontvangt u het Spotta folderpakket in de toekomst nog een keer niet of niet op de juiste manier? Laat het ons weten via Spotta.nl/klantenservice.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice Spotta

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM