Klacht: 13 weken al geen folders ontvangen

C.H. van den Bosch op 22 januari 2020 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste, Bedankt voor je bericht waarin je aangeeft dat je ons folderpakket niet ontvangt. Als echte folderfans begrijpen wij als geen ander dat je geen voordeel wilt missen. Op zoek naar een bezorger Op dit moment is er geen bezorger...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 22 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor de 13e achtereenvolgende week zijn de folders niet bezorgd door Spotta. Ik heb ook al 12x hetzelfde standaardmailtje ontvangen van Spotta maar er gebeurt niets.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de folders door Spotta uiterlijk dinsdag bezorgd worden conform de afspraken waar ze ook voor betaald worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 23 januari 2020 om 11:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Bedankt voor je bericht waarin je aangeeft dat je ons folderpakket niet ontvangt. Als echte folderfans begrijpen wij als geen ander dat je geen voordeel wilt missen.

Op zoek naar een bezorger
Op dit moment is er geen bezorger voor jouw wijk, waardoor het folderpakket tijdelijk niet bezorgd wordt.

We zijn actief op zoek naar een bezorger. Dit doen we onder andere met de inzet van flyers en advertenties op Facebook. De bijbaan folders bezorgen is het meest interessant voor jongeren. Nu het met de economie beter gaat hebben die jongeren ook veel keuze uit bijbanen. Dat maakt het voor ons een extra uitdaging om een nieuwe bezorger te vinden.

Dit is vervelend voor jou omdat je dan de folders tijdelijk niet ontvangt. We doen ons best om zo snel mogelijk een nieuwe bezorger te vinden.

Tip
In de tussentijd hoef je geen voordeel te missen. De folders kun je namelijk online bekijken via spotta.nl en in de app. Elke zondag staan de nieuwe folders online. Je kan je ook aanmelden op Folderkiezer.nl, je ontvangt dan een door jou samengesteld folderpakket op vrijdag of zaterdag via PostNL.

Mocht je zelf iemand kennen in jouw omgeving die wat bij wil verdienen, horen wij dat natuurlijk graag.

Mail gerust als je nog vragen hebt. Je kan ons bereiken via spotta.nlklantenservice.

C.H. van den Bosch

Heeft op 23 januari 2020 om 16:23 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit standaard mailtje krijg ik alle weken na mijn klacht. Zo kom je er ook makkelijk vanaf, het is toch om je kapot te schamen dat je na 13 weken nog geen bezorger hebt voor een hele woonwijk.

Alle klachten die gemeld zijn door C.H. van den Bosch
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM