Klacht: Sportschool wordt kapot gemaakt sinds overname Basic Fit

Crossheart op 08 december 2019 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste, Bedankt voor je bericht. Wat spijtig om te vernemen dat Basic-Fit Wijchen niet voldoet aan jouw wensen! Ik heb direct contact opgenomen met de manager van de betreffende vestiging, om de situatie te bespreken. Van de manager heb ik...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 8 december 2019

Na de overname van Vivelli door Basic Fit zijn er verschillende klachten over de staat van de sportschool. Klager wijst op een defecte verwarming die al twee weken niet is gerepareerd, ondanks meldingen aan het hoofdkantoor, en een tekort aan apparatuur voor groepslessen. De klager waardeert het personeel en de instructeurs, maar is teleurgesteld in de bedrijfsvoering van Basic Fit.

Mijn Klacht:

Vivelli is onlangs overgenomen door Basic Fit en wat een slechte overname is dit geweest! Zo sneu wat het personeel kan er niks aan doen dit is vooral een recensie naar het hoofdkantoor van Basic Fit. De verwarming is al twee weken kapot dit is door meerdere mensen gemeld via e-mail aan het hoofdkantoor en ook door het personeel op de vestiging maar hier wordt tot op heden nog niks aan gedaan. Dus sporten met hoofdpijn in de groeples zaal. Wij hebben meerdere malen aangegeven dat er te weinig spullen zijn voor de pump les ook hier wordt niks aan gedaan. Sneu en erg jammer de reden dat ik blijf is vanwege het personeel en de instructeurs maar wat een rotbedrijf is Basic Fit.

Gewenste Oplossing:

Verwarming repareren aangezien dit heel erg slecht is voor de gezondheid. De waaiers het laten doen of hangen deze er voor de sier? En meer spullen leveren voor de pump les.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 09 december 2019 om 10:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Bedankt voor je bericht.

Wat spijtig om te vernemen dat Basic-Fit Wijchen niet voldoet aan jouw wensen!

Ik heb direct contact opgenomen met de manager van de betreffende vestiging, om de situatie te bespreken.

Van de manager heb ik begrepen dat de monteur momenteel bezig is om het probleem met de verwarming te verhelpen. Hier wordt dus gelukkig aan gewerkt.

Betreft jouw feedback over de pump lessen: op korte termijn wordt er extra pump materiaal geleverd, zodat ook dit probleem verholpen is.

Oprechte excuses voor het ongemak!

Ik hoop je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht je nog andere vragen hebben, dan hoor ik dat graag.

Met vriendelijke groet,

Team Social Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door Crossheart
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM