Mijn Klacht:
SportCity
T.a.v. Klantenservice
Paalbergweg 2, in (1105 AG) Amsterdam
24-03-2025
Onderwerp: Klacht over slechte communicatie en oneerlijke handelingen
Geachte heer/mevrouw,
Mijn naam is Aristides Melicio en ik ben een trouwe klant bij SportCity Blijdorp.
Op 24 maart, heb ik me op tijd aangemeld voor de buikspieren training die om 10:15 uur zou beginnen. Ik heb specifiek voor deze tijd en locatie gekozen omdat deze het beste aansluit bij mijn werkschema en ik vanuit een veraf gelegen locatie, Vlaardingen, naar de sportschool moet reizen.
Desondanks mijn tijdige aankomst bij uw sportschool op genoemde datum (ik heb om 10:08 uur ingecheckt), ontdekte ik dat de instructeur al eerder was begonnen. Hoewel het een situatie is die we allemaal kunnen begrijpen, voel ik dat er beter gecommuniceerd had kunnen worden. De uitleg van de instructeur over de vroegtijdige start was onvoldoende. Hij gaf aan dat hij nog bezig was met de vorige groep, in plaats van mij toe te laten tot de huidige sessie.
Ik wil u erop wijzen dat dergelijk gedrag en gebrek aan communicatie een schending is van mijn consumentenrechten, zoals vastgelegd in de Wet op de Consumentenkoop (Artikel 7:5). Ik betaal voor een dienst die op een specifieke tijd moet worden geleverd, en ik verwacht dat deze belofte wordt nagekomen.
Het zou zeer gewaardeerd worden als de instructeur beter zou kunnen communiceren in de toekomst, en als ik, of andere leden, niet meer zulke frustrerende situaties hoeven te ervaren.
Ik vertrouw erop dat u deze kwestie met de nodige urgentie zal behandelen en passende maatregelen zal nemen om te voorkomen dat dit soort situaties zich in de toekomst nog voordoen.
Ik zie uw antwoord
Aristides Nonato Melicio
Gewenste Oplossing:
Zie mijn brief
