Mijn Klacht:
Op 30 sept ogen laten meten van mijn vrouw en mijzelf, vervolgens brillen uitgezocht obv actie 2e bril gratis.
Bestelling zou 14 dagen (varivocaal) later binnen zijn…. zou…. Wat bleek op 14 oktober (beiden vrije dag genomen) de bestelling was in zijn geheel niet geplaatst door Specsavers, er was dus nog niets gedaan. Op onze vraag wanneer de brillen dan klaar zouden zijn kon geen duidelijk antwoord worden gegeven. De hoofdmoot van de reactie van de medewerkster kwam neer op \\\’kan niet\\\’…. En \\\’dat zijn nu eenmaal de regels\\\’….. dit was duidelijk te vertalen als \\\’wil niet\\\’. Geen enkel initiatief om een oplossing aan te dragen.
De bestelprocedure kon uiteindelijk na veel gedoe worden teruggebracht naar 1 week en dan nog \’onzeker wanneer\’ (dat betekent voor ons 2 dagen eerder terug van een vakantie, 3 weken met hoofdpijn vanwege de ogen is meer dan genoeg, opsturen naar een vestiging in de buurt van ons vakantieadres vonden wij geen optie gezien de risico\\\’s van helemaal kwijt raken gezien deze eerste ervaring). Enige vorm van compensatie (ons verzoek) was volstrekt onmogelijk…. want we hadden tenslotte al een \\\’koopje\\\’ vanwege de actie 2e bril gratis. Wat deze mevrouw vergeet is dat die actie voor iedereen geldt, dus hoezo geldt dat als een compensatie?! Wat een zeldzame onzin. Wij hebben bijna 1000,- vooraf betaald om vervolgens 3 weken (minimaal) te moeten wachten op de brillen en krijgen daar deze \\\’service\\\’ voor. De medewerkster bleef maar roepen dat ze het heel vervelend vond (klonk bepaald niet overtuigend) maar niets kon (lees: wilde) doen (m.i. simpel: een rechtstreekse spoedorder bij de glazenmaker doen en er een koerier op zetten voor de levering) en klonk steeds korter omdat ze ons \\\’gezeur\\\’ zat leek…. er werd doodleuk geroepen \\\’tja meneer, iedereen maakt wel eens een fout, dus……\\\’ uiterst onprofessioneel tegen het onbeschofte aan. We hebben overwogen de gehele bestelling te schrappen maar dan zouden we elders weer helemaal opnieuw moeten starten en hierdoor zouden we qua tijd nòg verder achterop raken en dat vinden wij niet verantwoord voor onze ogen.
De directrice Linda van t Hoff is door de medewerkster benaderd voor een \\\’oplossing\\\’ maar verder dan hetgeen hierboven beschreven kon deze \\\”ondernemer\\\” niet komen. Van klantvriendelijkheid en service heeft zij blijkbaar nog niet eerder gehoord.
Als deze mevrouw Linda van t Hoff ook maar een klein beetje ondernemersbesef en gevoel voor klantenservice zou hebben, dan zou ze zelf de moeite nemen om contact met ons op te nemen om deze zaak naar tevredenheid opgelost te krijgen, maar ik schat in dat ze zich daar niet aan durft te wagen. Voor ons een eerste maar beslist laatste keer dat wij bij Specsavers (Sneek) een bril hebben aangeschaft. Tip voor mensen die overwegen hier ook een bril aan te schaffen: NIET doen…. Zoek een winkel met respect voor de klant en gevoel voor echte service, misschien iets duurder (?) maar het beslist waard!
Gewenste Oplossing:
Eerdere levering dan pas op 21-10, en een acceptabele compensatie.


