Klacht: Opzeggen doorlopend krediet duurt volgens de sns klantservice 10 werkdagen

Renesch op 18 januari 2015 over SNS Bank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
๐Ÿ”„ In behandeling
Bedrijf SNS Bank
Categorie Banken
Status In behandeling
Datum 18 januari 2015

Een klant van SNS Bank ervaart onvrede over de opzegtermijn van een doorlopend krediet, die volgens de klantenservice 10 werkdagen bedraagt. De klant vergelijkt dit met American Express, waar de opzegging binnen een dag geregeld kan worden, en vreest hierdoor zijn hypotheek te mislopen.

Mijn Klacht:

Opzeggen van mijn doorlopend krediet duurt volgens de sns klantservice 10 werkdagen. Belachelijk natuurlijk American express regelt het binnen een dag. Zo loop ik dank zij de sns mijn hypotheek mis

Gewenste Oplossing:

Als.mijn doorlopend krediet wordt afgemeld bij het bkr

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SNS Bank in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste heer Schoonbeek, Zojuist heb ik geprobeerd om je telefonisch te bereiken, helaas zonder gehoor. Daarom geef ik je ook een reactie via deze weg. Ik begrijp je reactie over de doorlooptijd van de opzegging en afmelding van je doorlopend krediet. De doorlooptijd is een indicatie hoe lang het maximaal kan duren. Nu heb ik je gegevens bekeken en de doorlopend kredietrekening is vandaag opgeheven en afgemeld. Dit betekent dat je doorlopend krediet uiterlijk woensdag is afgemeld bij het BKR. Als je verdere vragen of opmerkingen hebt, help ik je graag. Groet, Othman SNS Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM