Klacht: 80 Euro betalen voor 2 kopieën die per e-mail gestuurd worden!

amjw op 13 februari 2013 over SNS Bank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft helaas geen reactie meer geplaatst na de uitleg vanuit SNS Bank. Daarom hebben we de klacht hier op opgelost gezet.

Bedrijf SNS Bank
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 13 februari 2013

Een klant van SNS Bank uitte zijn onvrede over de kosten voor het opvragen van oude afschrijvingen. Voor het verkrijgen van twee kopieën van afschrijvingen uit 2010 moest hij 80 euro betalen, terwijl deze documenten eenvoudig per e-mail konden worden verzonden. De klant vond deze kosten onterecht hoog, vooral omdat hij geen papieren afschrijvingen meer ontving en eerder voor deze service betaalde.

Mijn Klacht:

Ik ben op zoek naar een afschrijving gedaan in 2010. Die heb ik nodig omdat nu iemand zegt (na 3 jaar..) dat ik niet betaald heb en dat heb ik dus wel degelijk. Via internetbankieren kan ik maar 24 maanden terug zoeken.

Ik krijg geen papieren afschrijvingen meer, vroeger wel, en daar betaalde ik ook voor! Iets van 2,50 per maand!! De SNS bank had het lumineuze idee om geen papieren af/bijschrijvingen te sturen. Nu heb ik dus afschrijvingen nodig van 2010 van 2 rekeningnrs en ik weet niet precies welke maand, dus bellen met SNS.

KOST 40 EURO !!! per rekeningnr !! Dus 80 Euro !!
En dan wordt het ook nog per mail opgestuurd! Ze hoeven alleen maar op een knop te drukken en er komt zo een bestand uit! Klikken op mijn e-mail adres, dus dat hoeven ze ook nog niet eens zelf in te vullen, en dat is alles. Ze hoeven niet eens hun benen van het bureau af te halen!

En dan 40 Euro rekenen per kopie! Stelletje oplichters! Gek he dat iedereen jullie zakkenvullers en graaiers noemt!

Ik heb 4 rekeningen bij de SNS en daar betaal ik dus ook elke maand voor he!! ben sinds 1970 klant! (nog wel)

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon een kopie van 2010 en ik ga daar dus echt geen 80 euro voor betalen he!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SNS Bank in behandeling genomen

Bericht van

13 jaren geleden - Beste amjw, Wat vervelend dat je in deze situatie zit en gedwongen wordt te bewijzen dat je een betaling uit 2010 wel degelijk hebt voldaan. We zien dat je al telefonisch contact hebt opgenomen met onze klantenservice. Het klopt inderdaad dat wanneer je gebruikmaakt van Mijn SNS je geen afschriften meer per post ontvangt. Je kunt een overzicht van je transacties van de afgelopen 24 maanden via Mijn SNS eenvoudig bekijken, downloaden en printen. Wil je een oudere kopie van een enkel rekeningafschrift aanvragen? Daar zijn kosten aan verbonden. Je betaalt € 5 per afschriftnummer en € 10 voor een overzicht per maand, met een maximum aan kosten van € 40 euro per jaar - voor alle afschriften van alle maanden van dat jaar. Dit is geen geautomatiseerde handeling zoals je aangeeft. Dit is een handmatig proces, vandaar dat er kosten aan verbonden zijn. Omdat SNS Bank de klanten tegemoet wil komen is er gekozen voor een maximum bedrag van € 40 euro voor het totale jaaroverzicht, mocht je niet precies weten welk afschrift je nodig hebt. Daarvoor krijg je dus alle afschriften van dat betreffende jaar, per post of per PDF-bestand (dit kun je bij het aanvragen aangeven). We begrijpen dat het vervelend is dat je voor kosten komt te staan. Wie weet kun je deze verhalen op de instantie die je dwingt het bewijs van betaling te overhandigen? Met vriendelijke groet, Lindsay SNS Bank Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SNS Bank een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

SNS Bank

Heeft op 11 maart 2013 om 16:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft helaas geen reactie meer geplaatst na de uitleg vanuit SNS Bank. Daarom hebben we de klacht hier op opgelost gezet.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM