Klacht: niets geleverd

judithamsterdam op 20 juli 2020 over Smartgigant.nl in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 juli 2020

Een klant heeft op 13 juni twee airco's besteld bij Smartgigant.nl, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. De Track and Trace-code geeft aan dat de levering heeft plaatsgevonden, maar PostNL heeft geen informatie over het pakket. Daarnaast reageert het bedrijf niet op e-mails of berichten van de klant.

Mijn Klacht:

Ik heb 13 juni 2 aircio’s besteld . Niets ontvangen. Track and Trace meld levering maar bij PostNL niets bekend. Regeert niet op mails of berichten

Gewenste Oplossing:

Geld terug lijkt me wel het beste.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Smartgigant.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Smartgigant.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door judithamsterdam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)