Mijn Klacht:
Op vrijdag 12 februari ging bij ons de wasmachine kapot.
Na een korte zoekactie heb ik er een besteld (en betaald) bij MediaMarkt, deze zou op maandag geleverd worden. (ook voor de zekerheid gebeld met de servicedesk dat dat zo was).
Helaas hoorde ik niets die maandag en heb zelf gebeld.
De servicedesk kon mij geen antwoord geven, dit moest via de tweede lijn. Na een tijdje kwam het antwoord dat deze op dit moment niet leverbaar was, maar pas de week erna.
Ik heb hierna meteen gebeld en kreeg te horen dat ik de mogelijkheid had om een vergelijkbare machine te krijgen. De enige die ik zag zitten was een te groot prijsverschil ik heb toen het voorstel gedaan dit verschil bij te leggen. Dit moest ook weer naar de tweede lijn. Helaas kreeg ik als antwoord dat de wasmachine die week erna kwam, geen antwoord op mijn vraag/voorstel dus.
Weer gebeld, toen bleek dat ze niet accoord met het voorstel konden gaan heb ik het verzoek tot annulering van de bestelling gedaan.
Ik had tenslotte snel een wasmachine nodig (zat nu reeds 5 dagen zonder).
Je raad het al, geen enkele reactie. Ik moest weer bellen en toen bleek dat ze op dit moment de bestelling niet konden annuleren want er stond een verkeerde status in het systeem.
M.a.w. kan er weer op wachten.
Ik koop/bestel nooit meer wat bij de MediaMarkt en zal deze winkel bij niemand aanraden. Het zal best goed gaan als het product op voorraad is, maar als er een klink in de kabel komt wordt je van het kastje naar de muur gestuurd.
Gewenste Oplossing:
Als de bestelling vlot geannuleerd wordt, gevolgd door een snelle terugstorting van mijn betaling.


