Klacht: Wijziging van een reserveringsdatum

trcs op 03 december 2021 over Sir Adam hotel in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Hotels
Status Open
Datum 3 december 2021

Een familie uit Spanje heeft vier kamers geboekt in het Sir Adam hotel, maar kan vanwege coronamaatregelen niet naar Nederland komen. Ondanks het feit dat ze bereid zijn om extra te betalen voor een wijziging van de reserveringsdatum, weigert het hotel deze aanpassing te maken en communiceert het niet via e-mail, ondanks herhaalde verzoeken.

Mijn Klacht:

Mijn familie uit Spanje heeft vier kamers geboekt in Sir Adam hotel voor de komende dagen. Door de coronamaatregelen hebben ze besloten om niet naar NL te komen. Ze kunnen niet hun geld terug door de non-refundable condities, en dat is prima, maar het hotel wil ook niet de reserveringsdatum wijzigen, ook niet als we een extra moeten betalen – dat zou ook prima zijn. Het hotel wil niks weten en eigenlijk willen ze ook niet per mail deze info aangeven – we hebben een aantal keer gebeld omdat er geen reactie op de mailen was, en we gaven aan dat we dit per mail graag zouden willen, maar dit willen ze niet sturen.

We zouden graag de reserveringsdatum willen wijzigen, ook als we extra moeten betalen. Het is niet netjes van hun kant om dit niet te doen en ook niet hoe ze dit verhaal hebben behandeld (geen reactie op mailen, slecht telefoongesprek, etc).

Gewenste Oplossing:

Een wijziging van datum van de booking, en als we extra moeten betalen is het ook prima.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM