Klacht: Geen vriendenkorting van €10

Cilla51 op 18 december 2014 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status In behandeling
Datum 18 december 2014

Een abonnee van Simyo heeft problemen ondervonden met het ontvangen van de beloofde vriendenkorting van €10 voor het aanmelden van vrienden. Ondanks het aanmaken van een shop en het aanvragen van meerdere abonnementen, ontving hij geen korting en kreeg hij te horen dat de aanvragen niet op de juiste manier waren gedaan. De abonnee voelt zich teleurgesteld en overweegt geen verdere aanvragen te doen.

Mijn Klacht:

Simyo belooft voor abonnees vriendenkorting als zij ook vrienden aanmelden. Ingelogd op mijn Simyo en voor mijn man ook abonnement aangevraagd. Maar geen korting. Nee, u moet wel eerst een shop aanmaken anders kunt u geen korting ontvangen. Helaas, niets meer aan te doen.
Volgende keer dus een shop aangemaakt en ingelogd en voor mijn vader een abonnement aangevraagd. Waar blijft de beloofde €10? Nee, helaas weer geen prijs……ik bedoel korting. Want u heeft het niet op de juist manier aangevraagd. Na een standaard e-mail van de klantenservice nog maar eens gebeld. Nee, helaas, we kunnen er niets aan doen………………..Nog eens een abonnement voor iemand aanvragen? Nou ik denk het niet. De beloofde korting komt toch niet.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn misgelopen korting van €20 en de korting van 2x €10 voor resp. mijn man en mijn vader ontvang en ze duidelijk aangeven hoe ik het een volgende keer zou moeten aanvragen om de vriendenkorting wel te krijgen, want dat snap ik nu echt niet meer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Simyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simyo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Simyo nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simyo in behandeling genomen

Bericht van Simyo

11 jaren geleden - Beste, Bij Simyo vinden we de kwaliteit van onze service erg belangrijk. Wij vinden het dus erg jammer om uw reactie hier te lezen. Wij willen u daarom vragen om, als u dat nog niet gedaan heeft, ons te benaderen via onze eigen kanalen. Dit kan via email op [email protected] of via ons forum www.simyo.nl/forum Wij kijken dan graag naar uw situatie. Vriendelijke groet, Simyo webcare Simyo.nl/forum

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie