Klacht: Nog steeds niet kunnen sms-en

Dareda op 04 november 2012 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 november 2012
Reactie van het bedrijf:

.

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 4 november 2012

Een klant van Simpel meldt dat zijn zoon al bijna een jaar niet kan sms'en, ondanks eerdere communicatie van het bedrijf dat de klacht zou zijn opgelost. De klant vraagt om een oplossing en een terugbetaling voor de maanden waarin de dienst niet is geleverd, aangezien er wel voor is betaald.

Mijn Klacht:

Hierbij kreeg ik van Simpel een mail vandaag 31-10-2012 dat de klacht van mij die ik hier geplaatst heb afgelopen september dat deze zal opgelost zijn??
Nu is het nog steeds zo dat mijn zoon niet kan sms-en!!
Dit al zeker een driekwart jaar terwijl hier wel voor betaald wordt.
Stel Simpel dan ook in gebreke voor het niet leveren van diensten die afgenomen en betaald worden.
Zie hier dan ook snel een oplossing voor en dan ook van de maanden dat ervoor betaald is dat dit wordt verrekend of wel terug gestort wordt.

Gewenste Oplossing:

Dat het zsm wordt verholpen en dan we ook die maanden het geld terug krijgen van diensten die niet werken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 16 november 2012 om 11:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie