Klacht: schoolbank plus blijft doorlopen nadat account is stopgezet

sef raeven op 02 september 2022 over Schoolbank.nl in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Schoolbank.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Websites
Status Open
Datum 2 september 2022

Een gebruiker heeft zijn profiel op Schoolbank.nl verwijderd, maar ontdekte dat het Plus-abonnement bleef doorlopen, ondanks het stopzetten van het account. De gebruiker had verwacht dat het abonnement automatisch zou eindigen bij het verwijderen van het profiel.

Mijn Klacht:

Ik heb geruime tijd geleden mijn profiel op schoolbank verwijderd. Heb niet eerst mijn plus abonnement opgezegd, omdat ik dacht dat dat vanzelf zou gaan.

Gewenste Oplossing:

een mogelijkheid om de schoolbankplus mensen te bereiken zonder tussenkomst van schoolbank

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schoolbank.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Schoolbank.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schoolbank.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sef raeven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM