Klacht: Schoenen besteld worden maar niet geleverd geen contact

Maaikejayden op 06 juli 2021 over JD Sports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JD Sports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 6 juli 2021

Een klant heeft op 17 juni schoenen besteld bij JD Sports voor 140 euro, maar deze zijn nog steeds niet geleverd. Na het versturen van 12 e-mails zonder telefonisch contact te kunnen krijgen, ontving de klant alleen Engelse reacties met het verzoek om te wachten. DPD bevestigde dat er een verzendingsnummer is aangemaakt, maar de schoenen liggen nog steeds bij JD Sports en zijn niet verzonden, terwijl de klant nu al drie weken wacht.

Mijn Klacht:

Op 17-6 schoenen besteld worden maar niet geleverd ( 140,- ) . 12 e-mails verstuurt ( want tel zijn ze niet te bereiken ?) er word alleen maar in het Engels gereageerd dat ik maar moet wachten !! Nu krijg ik een mail dat het bij dpd ligt met een nummer . Dpd gebeld die geven aan dat er verzendingsnummer is aangemaakt maar dat de schoen nog steeds bij jd liggen en dus niet zijn verstuurt . Zijn nu 3 weken verder en ik zit er tussen in

Gewenste Oplossing:

Wanneer de schoenen geleverd worden zsm of mijn geld terug ( wat ik al meerder malen heb gevraagd maar geen reactie ) contact is zo slecht ze zijn nergens te bereiken op de word er op alle filialen niet opgenomen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JD Sports

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JD Sports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maaikejayden
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM