Mijn Klacht:
ik heb 5 maanden geleden een abonnement afgesloten bij t-mobile met een samsung mega. ik ben er altijd netjes mee om gegaan
ik wil hem aan de oplader doen en krijg ineens zwartbeeld. heb de oplader er weer uitgehaald en opnieuw ongedaan en krijgg de batterij op het scherm te zien wanneer die oplaad. deze bleef echter 10 seconden staan en daarna niks meer te zien. de dag erna meteen na de winkel terug gegaan en het probleem vertelt. in de winkel gebeurde het zelfde. vervolgens delefoon opgestuurd en laten nakijken. met gevolg eem rekening van 309 euro terwijl de ttelefoon nieuw rond de 350 euro kost. telefoon niet laten repareren. is dit een productie fout of wat!!?
Gewenste Oplossing:
ik ben tevreden wanneer ik weer een telefoon heb die het doet en die niet zomaar van het een op het andere moment het begeeft.

