Mijn Klacht:
Ik heb een vraag gesteld bij Samsung. Na het kopen van een fotoprinter is binnen 3 jaar de inkt/toner/papier niet meer verkrijgbaar. Dat zijn dus dure foto’s geweest die ik geprint heb tot nu toe. Ik vind het niet reeel dat ik elke 3 jaar een nieuwe printer MOET kopen.
Ik heb hierover een klacht gestuurd. Het antwoord was dat er geen inkt meer gemaakt wordt. En dat ik nog wel onderdelen kon krijgen…..
(kortom; er is geen oplossing)
Ik wilde de email beantwoorden omdat ik hierover zeer verontwaardigd ben. Dat kan niet. Je kunt een waardering geven over de email of een veld invullen van een beperkt aantal tekens. Of je klikt op een link om een nieuwe klacht in te vullen.
ja zo kan ik ook alle klachten in 1x oplossen.
Ik heb dus via de website/contact service center de chat gestart. En het verhaal nogmaals uitgelegd.
het antwoord was:
“Het antwoord staat in de email”
De chat werd toen direct verbroken en het scherm gesloten (ik kon niet eens een schermkopie of een copy past doen).
Klaarblijkelijk is na de verkoop de consument niet belangrijk genoeg. Ik ben hierover echt heel boos. Zo ga je niet met mensen om en al helemaal niet met een klacht
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat mijn klacht serieus wordt behandelt ipv afgewimpeld wordt. Kortom; er moet een oplossing komen.

