Klacht: samsung 4 gaat niet meer naar ruststand

patrick72 op 22 februari 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 22 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn samsung s4 gaat sinds gisteren niet meer naar de ruststand toe als je hem weg legt , heb de tijd al op 15 sec gezet maar dat werkt niet na 1 sec springt het beeld weer aan.

Gewenste Oplossing:

als mijn foon het normaal weer doet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Bericht van Samsung

12 jaren geleden - Geachte patrick72, Wat vervelend om te horen dat uw smartphone niet naar behoren functioneert, u geeft aan dat uw Galaxy S4 niet meer naar de ruststand gaat. Ten eerste raden wij u aan te controleren voor een nieuwe Firmware update van uw smartphone. Vervolgens is het aangeraden het toestel te resetten naar fabrieksinstellingen, wij adviseren u wel eerst een back-up te maken. Hopende u voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Jaime Samsung Webcare

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - heb de stappen gedaan , nu werkt hij voor 90 procent weer normaal, soms moet ik een paar keer op de zijknop duwen maar dit is nu nog maar zo'n 3 keer per dag wat ik niet echt als storend ondervind.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Helaas weer hetzelfde probleem na de update en het word steeds erger :(

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM