Mijn Klacht:
26-0-2015
Hallo Samsung,, 4-02-2015 heb ik deze klacht al eerder ingediend maar tot op heden geen reactie gehad.
Ik heb op 30/12 2014 een samsung galaxy S5 bij t mobile besteld met gratis tablet . Ik kreeg alleen de telefoon. Er stond op de bestelbon/ pakbon niet wat ik moest doen om die tablet te krijgen. Ik dacht ik wacht gewoon totdat de tablet komt..
Ik heb een tijd gewacht want dat had ik eerder bij een het AD gedaan en na 6 weken kreeg ik,de tablet.
Ik bel t-mobile. Ik ben 3 keer opnieuw begonnen om te bellen omdat mijn onderdeel er niet bij stond ben ik hiermee gestopt.
Toen ben ik toch maar gaan chatten. Ik sprak iemand zij legde mij uit hoe je een tablet kon krijgen.
Daarvoor had je een MEI en een EAN nummer nodig. Ik vroeg wat dat was? Zij heeft me toen geholpen zodat ik die nummers boven tafel kreeg. Ze heeft mij het email adres van Samsung gegeven zodat ik daar de tablet kon aanvragen. Ik kon de actie niet meer vinden. Zij heeft me geholpen . Wat bleek…. De actie was 4/1 verlopen. Hoe kon ik dat weten?
Ze zei dan moet je met samsung contact opnemen. Dat heb ik gedaan. Ik sprak iemand die zei actie is afgelopen dus pech gehad.Ene Axhan Karagoz, waar ik niet netjes door behandeld werd. Later nog eens teruggebeld omdat ik dat erg kort door de bocht vond.
Een vrouw gesproken, zij opperde een alternatief. Zij verwees me terug naar T- mobile. Ze zei dat ze bij t mobile een contactpersoon hebben die contact heeft met de contactpersoon van Samsung.Ik zou dan een formulier in kunnen vullen om de tablet alsnog te kunnen krijgen. Contact met T mobile.
Iemand gesproken van t- mobile. Terugverwezen naar Samsung..
Ik wordt van het kastje naar de muur gestuurd.
Ik vind dat ik recht heb op de tablet en ik wist niet dat ik er zelf achteraan moest.
Ik hoop dat jullie een uitzondering willen maken en alsnog iets kunnen regelen. Ik ben anders genoodzaakt zowel t-mobile en Samsung aan te klagen. Ik heb inmiddels een klacht ingediend bij de consumentenbond waar ik lid van ben. Ik overweeg juridische stappen
Ik ben bezig tv programma’s Kassa of/en Radar.
Ik vind dat ik nog steeds recht heb op de Samsung tab 7 inch
Met vr groeten SE Koppers
Gewenste Oplossing:
Als ik de samsung tab7 inch gekregen heb.


