Klacht: niet aannemen pakket voor buren

Leyveld op 01 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 1 april 2015

Een klant van Samsung meldt dat een chauffeur een pakket voor de buren aanbood, maar dit niet werd geaccepteerd door haar echtgenoot. De chauffeur reageerde onvriendelijk, wat leidde tot een conflict. De klant heeft het kenteken van de chauffeur genoteerd en de gebeurtenis vond plaats op 1 april 2015 om 15:32.

Mijn Klacht:

chauffeur biedt bij ons pakket aan voor de buren wat niet wordt aanvaard door mijn echtgenoot. zijn antwoord luidt:” zeg dat dan meteen eikel”
“let een beetje op je woorden” riep mijn man hem na.
kenteken 5 VLT-01. datum 01-04-2015 tijdstip 15.32.

Gewenste Oplossing:

heropvoeding van deze jonge man....

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM