Klacht: Levering en communicatie wasmachine

Redlek op 31 juli 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 31 juli 2014

Na het melden van mankementen aan hun wasmachine bij Samsung, ondervond de klant problemen met de communicatie en levering van onderdelen via CERepair. Ondanks meerdere bezoeken van een monteur en pogingen om de juiste onderdelen te leveren, bleken de geleverde spullen telkens defect, wat leidde tot vertragingen en frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Onze wasmachine vertoonde na 3 jaar mankementen en hebben dit op 7 juli aangemeld bij Samsung. Samsung heeft dit doorgezet naar CErepair en zouden dit verder oppakken. Dit geheel verliep niet vlekkeloos. Dag 1, monteur geweest (vrij genomen ) maar kreeg de trommel niet los. Dag 2 zelfde monteur met extra gereedschap, trommel is los gemaakt, maar hierna bleek dat de verkeerde spullen waren geleverd die hij bij zich had.
De goede spullen zouden besteld worden.
Dag 3, CERepair belde op de dag zelf op dat ze kapotte spullen geleverd hebben gekregen van Samsung, ze gingen dit wederom opnieuw bestellen.
Dag 4, nadat wij zelf Cerepair belde waren ze vergeten eerst de klant te bellen dat ze weer kapotte spullen geleverd: hadden gekregen.
Hierop gingen ze Samsung bellen dat Samsung een andere manier moeten vinden om dit op te lossen.
Wasmachine is uit elkaar gehaald op dag 2 en we hadden dus niks meer.
Heerlijk in de zomer????

Dit heeft bij elkaar 3 weken geduurd.

Vanuit Samsung is er geen enkele reactie geweest hoe ze dit verder op gingen pakken, behalve dat ze een VOC claim aan gingen maken en dat
Als wij dit sneller geregeld willen hebben contact op moesten nemen met de leverancier. wij zouden hierover mail zouden krijgen……niet dus.

na ruim 3 weken hebben wij dan ook de leverancier gebeld en heeft ons ook direct geholpen…..super service van de leverancier.

Wat ons stoort is dat Samsung en CErepair ons heeft laten zitten zonder wasmachine die uit elkaar is gehaald en wij hiervoor de benodigde tijd voor vrij hebben moeten nemen en dure 0900 nummer hebben moeten bellen om een voortgang ( als je spreekt van een voortgang ) naar Samsung. Telkens krijg je te horen dat dit nog in behandeling is.
Achteraf blijkt ook nog eens dat heel veel dingen niet genoteerd is in het systeem van samsung over de gesprekken.

Al met al zijn we nu vanaf 07-07 bezig om er voorgang in te krijgen.
Tot op heden 31-07 is er geen reactie geweest vanuit Samsung behalve dat ze een omruilen zouden gaan doen? Wanneer was nog onbekend.

Fijn als de klant dit ook weet!

Als het aan Samsung lag zouden wij nog zonder wasmachine zitten.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als:
Samsung ons het bedrag declareer wat de nieuwe wasmachine heeft gekost. ( en dat is minder dan de kosten van wat de samsung machine toen heeft gekost )
De gemaakte kosten en uiteindelijk voor niks, van de vrije dagen die wij hebben moeten nemen.
De gemaakte telefoon kosten naar het dure 0900 nummer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Samsung wilde uit "coulance" een wasmachine leveren ( met bijbetaling ) en hierop geen verdere vergoeding voor de vrijdagen die wij hebben moeten nemen. Wij hebben hierop gereageerd wat hun motivatie was om dit niet te doen. Dit was op 05-08. Tot op heden is het weer stil gebeleven.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - 29-08-2014: Tot op heden nog steeds geen reactie van Samsung

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM