Klacht: klachtafhandeling gevallen(!) robotstofzuiger – geen (re)actie van samsung

rolf op 31 december 2013 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 31 december 2013

Een consument heeft een Samsung robotstofzuiger aangeschaft, maar ervaart verschillende problemen, waaronder een tekortkoming in de dieptesensoren waardoor het apparaat van de trap valt en schade oploopt. Na contact met de klantenservice van Samsung en de Selectro-groep, kreeg de consument te horen dat schade door vallen of stoten niet onder de garantie valt.

Mijn Klacht:

Samsung robotstofzuiger gekocht á 250 euro. Ding is sowieso een onding (niet programmeerbaar, stopt halverwege de kamer, accu gaat helft van beloofde tijd mee, etc…), maar tot overmaat van ramp rolt ie dan ook nog eens gewoon van de trap af. Schade, apparaat deels deffect. Dat kan natuurlijk helemaal niet: er zitten dieptesensoren in, dat staat ook in de gebruiksaanwijzing. Omdat ik anticipeerde op gesteggel hierover, eerst maar naar samsung service gebeld. Op 16-11-13 met A.H. gesproken, die mij door verwees naar selectro-groep. Daar 2x telefonisch gesproken over de zaak; de één verwachtte geen problemen, de ander wel met vallen onder de garantie. Moest vervolgens een mail sturen, waarop ik als antwoord kreeg: “Helaas mogen wij schade ontstaan door vallen/stoten niet onder garantie afhandelen en zullen wij derhalve kosten in rekening moeten brengen voor het herstellen van de schade.”
Ik weer gebeld met Samsung op 29-11-13 en gesproken met V.P. Alle begrip voor probleem en dat selectro dit niet zomaar afdoen met zo’n mailtje. Klacht aangemaakt en ik zou binnen paar werkdagen gebeld worden. 13-12 Zelf maar weer gebeld… M v/d M kijkt in systeem en verteld mij dat het probleem al als “completed” in de computer staat. Ik verzeker haar dat dit nog niet het geval is, heb niets meer vernomen. Zou diezelfde dag nog worden teruggebeld door SamsungService, maar heb nooit meer iets gehoord. Natuurlijk ben ik kwaad: 1) ik ben niet geholpen met het probleem, dat ik niet het mijne beschouw, maar dat van Samsung omdat zij een ondeugdelijk apparaat hebben gemaakt, 2) ik ben niet geholpen door de samsung service en heb daar zelf tijd (en telefoonkosten) in moeten stoppen, 3) er is mij van alles beloofd dat niet is nagekomen, 4) ik heb spijt ooit het apparaat te hebben aangeschaft.
Ik heb inmiddels trouwens voor dezelfde prijs nu 2 robotstofzuigers van de aldi rondrijden: perfect!
update 24-01-14: nog steeds bezig met samsung, want zij zijn nog stteds niet met een oplossing gekomen en ik ben degene die telkens belt (ook al is mij beloofd dat er contact met mij opgenomen zal worden). Reken zelf uit: al vijf keer gebeld per keer 10-15 minuten a 10 ct/min… Dit draagt natuurlijk niet bij aan een goed humeur…

Gewenste Oplossing:

Geld terug (beste optie), of: nieuw apparaat (hopelijk beter dan origineel), of: kosteloze reparatie (zit ik nog steeds met een dom apparaat wat zich van de trap kan storten), én tegemoetkoming in gemaakte gesprekskosten sinds aanmelding probleem.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM