Klacht: Kaartverkoopprocedure Soldaat van Oranje

Marthijn_83 op 01 mei 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 1 mei 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over de kaartverkoopprocedure voor de musical Soldaat van Oranje. Ondanks dat hij op de website zaalstoelen had gekocht, bleek hij bij aankomst in de theaterzaal ringstoelen te hebben gekregen, wat leidde tot verwarring en ongemak.

Mijn Klacht:

Hierbij dien ik een klacht omtrent de kaartverkoopprocedure van de avondvoorstelling van Soldaat van Oranje op 24 april.

Op bovengenoemde datum ben ik met mijn ouders naar de Musical Soldaat van Oranje geweest. Hiervoor heb ik op 22 december online kaarten/e-tickets gekocht via uw website. Bij de bestelprocedure op de website kreeg ik de stoelen 2, 4 en 6 van rij 8 aangeboden voor in de ZAAL. De gewenste stoelen werden als ZAALstoelen benoemd en tevens in kleur opgelicht op het computerscherm. Dit aanbod heb ik vervolgens geaccepteerd en betaald.

Vorige week donderdag zijn we naar de voorstelling geweest en voor aanvang plaatsgenomen op deze stoelen. Echter kwamen na enkele minuten andere mensen voor onze stoelen en bleken wij geen zaalstoelen te hebben, maar RINGSTOELEN. Dit stond ook op de tickets en kwam dus niet overeen met de bestelling.

Let op: onze buren (eveneens rij 8 stoelnrs 1 t/m ? ZAAL) hadden exact hetzelfde. Ook geboekt via de website, kregen ook zaalkaarten, aangeboden, besteld en betaald. Zij bleken eveneens Zaalstoelen te hebben besteld en Ringkaarten te hebben ontvangen. Ook de bezoekers daarnaast (rij 8 stoelnrs ? t/m ?- oneven ZAAL) hadden exact hetzelfde en werden eveneens naar de ring verwezen. Ik zag medewerkers ook nog met andere bezoekers op deze rij praten. Mogelijk over hetzelfde.

Wij zijn keurig naar de ringplaatsen verhuisd en hebben vanaf daar de musical bekeken. Wel een groot verschil rij 8 in de zaal of ringrij 8 / 23 aan de zijkant. Een behoorlijke domper!!! Na een aantal dagen erover na te hebben gedacht en dit te laten bezinken blijf ik van mening dat hier niet goed is gehandeld door de Soldaat van Oranje de Musical. Met name het feit dat bij andere bezoekers op dezelfde rij hetzelfde zich voordeed.

Graag ontvang ik uw reactie hierop.

Gewenste Oplossing:

Een gepaste en nette oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM