Klacht: Gratis SD card 64GB

Butterfly78 op 26 juli 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 26 juli 2016

Een consument heeft op 30 juni een Samsung Galaxy S7 ontvangen, waarbij een gratis 64GB SD-kaart was beloofd. Na het weggooien van de doos ontdekte de consument dat de benodigde EAN-code alleen op de verpakking staat en kon deze niet meer achterhalen, ondanks herhaaldelijk contact met Samsung. De consument is teleurgesteld over de service en overweegt om in de toekomst geen Samsung-producten meer aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Op 30 juni mijn nieuwe telefoon, Samsung Galaxy S7, in ontvangst mogen nemen. Hierbij zou, stond zowel online als op de pankbon, een geheugenkaart van 64 Gb bijzitten. Vandaar ook gekozen voor deze telefoon. Na lang zoeken, erachter gekomen hoe je deze in je bezit kon krijgen. Bij het invullen van de gegevens werd er gevraagd om de EAN-code. Het gebeurt me nooit, maar deze keer het doosje meteen weggegooid. Niet wetende (zoals zovelen) dat alleen hier de EAN-code op staat. Meermalen contact gehad met Samsung. De code zou niet meer te achterhalen zijn. Lijkt me toch wel erg vreemd dat deze in de computer niet meer te traceren is. Wat een slechte service. Voel me blij gemaakt met een dode mus. Denk nu wel 2x na voor ik ooit weer een Samsung telefoon neem.

Gewenste Oplossing:

Als de geheugen kaart alsnog wordt toegestuurd!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM