Klacht: gear fit actie

dayanara1990 op 25 augustus 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 25 augustus 2014

Een klant heeft zich in april aangemeld voor de gear fit actie van Samsung, maar heeft het product tot op heden nog niet ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, blijft de klant onduidelijkheid ervaren over de verwachte leverdatum.

Mijn Klacht:

Geachte mevrouw/meneer,

De reden vn mijn mailtje is dat ik vanaf april mezelf voor de actie gear fit heb aangemeld, maar heb deze nog steeds niet ontvangen.
Ik heb meerdere malen contact met de klantenservice genomen en kreeg altijd te horen dat ik even moet wachten.

Mijn vraag is nu wanneer ga ik mijn gear fit eindelijk krijgen?

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn gear fit in handen heb!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Bericht van Samsung

11 jaren geleden - Geachte mevrouw, Wat vervelend om te horen dat u tot op heden de Gear Fit cadeau bij een Galaxy 5 niet heeft ontvangen. Wij hebben contact opgenomen met de actieafdeling, zij geven aan dat er op 28 augustus de opdracht is verstuurd om de Gear fit naar u op te sturen, u kunt het voordeel binnen 10 werkdagen verwachten. Wij hopen u voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Jaime Samsung Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM