Klacht: Cashback actie: geen geld terug ontvangen

mgmt1975 op 01 juli 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 1 juli 2014

Een consument heeft zich beklaagd over de cashbackactie van Samsung, waarbij zijn deelname is afgewezen omdat de poststukken verloren zijn gegaan. Ondanks het tijdig indienen van alle benodigde documenten, verwijst Samsung naar PostNL voor de schuld en accepteert het geen bewijs van deelname via hun website. Na het indienen van een klacht kreeg de consument de suggestie om opnieuw documenten op te sturen, maar hierna bleef het stil.

Mijn Klacht:

Ik heb ook een e-mail ontvangen van Samsung mijn deelname aan de cashback aktie is afgewezen, omdat de poststukken zijn kwijtgeraakt. Ik heb alle benodigde documenten opgestuurd, ruim voor de sluitingsdatum van de actie. Het is hetzelfde verhaal als de vele klachten die ik online ben tegengekomen: Samsung stelt dat de fout ligt bij PostNL en ze wijzen elke verantwoordelijkheid van de hand (verwijzend naar de aktievoorwaarden). Ook al heb je ruim binnen de looptijd van de actie een deelnameformulier op de website van Samsung ingevuld, dat geldt voor hen niet als bewijs van deelname. Na het indienen van een klacht werd door één van de medewerkers nog de suggestie gewekt dat ik alsnog kon deelnemen aan de actie, als ik nogmaals de benodigde documenten opstuurde. Maar na weer een lange periode van wachten werd mijn deelname toch afgewezen.

Nu lees ik overal op het internet over de vele voorbeelden van poststukken die zijn ‘kwijtgeraakt’ en mensen die hun actiegeld nooit hebben ontvangen. Dat vind ik erg vreemd. Dat zou dan allemaal aan PostNL moeten liggen? Ik vraag me af waarom ze bij Samsung dan PostNL niet aansprakelijk stellen voor het leveren van een wanprestatie, want het kan toch niet zo zijn dat er zoveel post spoorloos verdwijnt. Het is op deze manier in ieder geval de laatste keer dat ik iets van Samsung heb aangeschaft.

Ik ben van plan om mijn advocaat erop te zetten om te kijken wat er tegen gedaan kan worden, individueel of met meerdere gedupeerden samen. Verder ga ik contact opnemen met verschillen consumentenorganisaties om dit aan te kaarten. Ik vind dat Samsung erg respectloos met haar consumenten omgaat.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Samsung aan haar verplichting voldoet en ik alsnog het geld van de cashback actie ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM